Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life

  • 400 m²

De gesitueerde in Marrakesh Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life Marrakesh is op 25 minuten wandelafstand van het openluchtzwembad gelegen en beschikt over een privézwembad, een bubbelbad en een sauna, voor een ontspannen verblijf. Deze villa heeft een terras en ligt op 7 km afstand van het Musée de la Palmeraie.

Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een kitchenette van deze woning.

De villa bevindt zich op 20 minuten rijden van van Marrakesh station, waardoor toeristische attracties in Marrakesh gemakkelijk bereikbaar zijn.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life Marrakesh
Villa Elyssa !Confort & Modern Avec Piscine Privee
Mobiele prijsaanbieding

Villa Elyssa !Confort & Modern Avec Piscine Privee

367 m van de accommodatie
Mz House
Mobiele prijsaanbieding

Mz House

7.0
Goed 1 beoordeling
659 m van de accommodatie
Villa Yassin Private Pool And Terrace
Mobiele prijsaanbieding

Villa Yassin Private Pool And Terrace

8.0
Heel goed 1 beoordeling
789 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life?
      Ja, privéparkeren is beschikbaar voor gasten van Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life.
    • ❓
      Heeft Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life een zwembad?
      Ja, gasten van Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life kunnen genieten van een privézwembad, dat op locatie ligt.
    • ❓
      Heeft Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life een keuken?
      Ja, Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life heeft een kitchenette.
    • ❓
      Staat Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life open voor gasten met huisdieren?
      Huisdieren zijn helaas niet toegestaan op het terrein.
    • ❓
      Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life?
      Gasten kunnen het openluchtzwembad bezoeken, gunstig gelegen op 2 km afstand van Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Assa Luxury Villa Atlas View Full Equip For Enjoying Life Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten